Dansk møbelproducent. Sofabord af eg med foldbar plade, 1960'erne
Dansk møbelproducent. Sofabord af fineret egetræ, foldbar plade med messingbeslag, herunder hylde, monteret med hjul. 1960'erne. H. 50 B. 70/140 D. 70 cm. Alm. brugsspor.
Slutter om 23 timer 1 minut 26 sekunder
DKK 1.700