Peter J. Lassen for Montana. Fire moduler af grålakeret MDF. (4) + (6)
Momsvare
Peter J. Lassen for Montana. Fire moduler af grålakeret MDF. H. 105 cm. B. 82 cm. D. 39 cm. samt to topplader H. 2 cm. B. 174 cm. D. 49 cm. Fremstår med brugsspor, ridser og mærker. Fire sokler medfølger (4) + (6)
Slutter om 5 dage 0 timer 12 minutter 57 sekunder