Peter J. Lassen. Montana sengeborde, model 7162, D. 30 cm (2)
Momsvare
Peter J. Lassen. Montana moduler, model 7162. Et modul med en skuffe og et åbent rum samt et modul med to skuffer. Produceret i 12 mm MDF, der er lakeret med vandbaseret lak farve 146 Hazelnut. H. 24 cm. x B. 35.4 cm. x D. 30 cm. Ophængslister medfølger. Fremstår med minimale brugsspor herunder enkelte lette ridser. (2)
Slutter om 2 dage 21 timer 21 minutter 32 sekunder