Peter J. Lassen. Montana MINI opstilling, D. 25 cm. (3)
Momsvare
Peter J. Lassen (1930 - 2019). Montana MINI opstilling bestående af: Et modul, model 1004, der er med tre åbne rum. to moduler, model 1103, der er med heldækkende låge. Modulerne er produceret i 8 mm MDF, der er lakeret med vandbaseret lak farve 151 Rhubarb. H. 35 x B. 35 x D 25 cm. Ophæng og vægbeslag medfølger ikke. Fremstår med lette brugsspor herunder få ridser. (3)
Slutter om 3 dage 23 timer 10 minutter 53 sekunder
DKK 850