Johannes Andersen. Et par natborde, teak, 1960'erne
Johannes Andersen. Natborde/ små kommoder af fineret teaktræ; kubusformet korpus med to skuffer, opsat på tilspidsede ben, H. 55 B. 44 D. 33 cm. Fremstår med alm. aldersrelateret brugsspor. (2)
Slutter om 2 dage 1 time 28 minutter 11 sekunder
DKK 11.000