Dansk møbelproducent. Sofabord, palisander
Dansk møbelproducent. Sofabord af fineret palisander med kvadratisk plade, tilspidsede ben. 1960'erne. H. 47 B. 69 D. 69 cm. Aldersrelateret brugsspor.
Vurdering
1.600DKK
Startpris
750DKK
Aarhus
10.10, 20.08
Vurdering
1.400DKK
Startpris
600DKK
Aarhus
10.10, 17.12
Vurdering
1.400DKK
Startpris
600DKK
Aarhus
11.10, 17.24
Vurdering
1.600DKK
Startpris
850DKK
Aarhus
17.10, 16.51
Vurdering
2.000DKK
Startpris
1.100DKK
Aarhus
10.10, 18.01
Vurdering
4.600DKK
Startpris
2.600DKK
Aalborg
10.10, 18.03
Vurdering
7.600DKK
item.HighestBidLabel
10.500DKK
Aarhus
9.10, 21.00
Vurdering
1.400DKK
Startpris
550DKK
Aarhus
14.10, 19.04
Vurdering
2.600DKK
item.HighestBidLabel
1.600DKK
Roskilde
12.10, 15.33
Vurdering
6.000DKK
Startpris
4.000DKK
Odense
9.10, 17.45
Vurdering
5.200DKK
item.HighestBidLabel
3.600DKK
Aalborg
10.10, 18.04
Vurdering
5.200DKK
Startpris
3.600DKK
Aalborg
10.10, 18.05
Vurdering
6.400DKK
Startpris
4.200DKK
Aarhus
8.10, 18.39
Vurdering
1.600DKK
item.HighestBidLabel
800DKK
Aarhus
12.10, 18.59
Vurdering
2.400DKK
item.HighestBidLabel
1.600DKK
Aarhus
11.10, 18.23
Vurdering
5.000DKK
Startpris
3.600DKK
Aarhus
14.10, 18.19
Vurdering
2.000DKK
Startpris
1.600DKK
Roskilde
9.10, 19.32
Vurdering
2.200DKK
item.HighestBidLabel
1.400DKK
Aarhus
11.10, 18.23
Vurdering
2.400DKK
Startpris
1.400DKK
Aarhus
10.10, 18.30
Vurdering
6.200DKK
Startpris
4.000DKK
Odense
12.10, 13.41
Vurdering
21.000DKK
Startpris
11.500DKK
Aarhus
13.10, 18.42
Vurdering
2.600DKK
Startpris
1.400DKK
Aarhus
14.10, 19.15
Vurdering
6.400DKK
Startpris
4.000DKK
Aarhus
12.10, 19.45
Vurdering
1.600DKK
Startpris
750DKK
Aarhus
19.10, 10.32
Vurdering
2.600DKK
Startpris
2.000DKK
Roskilde
12.10, 19.22