Gunleif Grube. Figurkomposition, 1994 (cd)
Gunleif Grube (f. 1947). Figurkomposition, olie på lærred. Signeret og dateret Gunleif 94. 127 x 184 cm (131 x 188 cm).
Slutter om 1 dag 0 timer 46 minutter 56 sekunder
DKK 31.000