Alicja Slabon-Urbaniak. Komposition med skibe, olie på lærred (cd)
Alicja Slabon-Urbaniak (f. 1962). Komposition med skibe, olie på lærred. Signeret og dateret Alicja Slabon 2002. 30 x 80 cm (33 x 83 cm)
Slutter om 23 timer 52 minutter 38 sekunder
DKK 4.200