Alfred Bay. Kystmotiv m/ fyr.
Alfred Bay (1905-1986). Olie på lærred. Kystmotiv med fyr i baggrund. Sign. A. Bay. 85x120 cm. (131x85 cm.)
Vurdering
1.100DKK
Startpris
750DKK
Vejle
11.10, 17.00
Vurdering
2.000DKK
Startpris
1.100DKK
Odense
12.10, 18.41
Vurdering
2.800DKK
Startpris
1.400DKK
København
12.10, 18.36
Vurdering
4.200DKK
Startpris
2.000DKK
Roskilde
9.10, 20.33
Vurdering
4.200DKK
Startpris
2.400DKK
Vejle
10.10, 19.06
Vurdering
1.100DKK
Startpris
550DKK
Roskilde
9.10, 20.19
Vurdering
1.100DKK
Startpris
600DKK
Odense
12.10, 18.47
Vurdering
2.000DKK
Startpris
1.400DKK
Odense
11.10, 12.38
Vurdering
1.400DKK
Startpris
550DKK
Odense
9.10, 18.47
Vurdering
6.400DKK
Startpris
3.200DKK
Hørsholm
11.10, 13.57
Vurdering
44.000DKK
Startpris
26.000DKK
Hørsholm
8.10, 20.38
Vurdering
1.400DKK
item.HighestBidLabel
750DKK
Odense
9.10, 18.44
Vurdering
4.000DKK
Startpris
1.900DKK
Vejle
8.10, 19.22
Vurdering
1.100DKK
Startpris
750DKK
Roskilde
11.10, 19.40
Vurdering
1.900DKK
Startpris
1.000DKK
Hørsholm
11.10, 16.37
Vurdering
1.400DKK
Startpris
550DKK
Odense
9.10, 17.51
Vurdering
3.400DKK
Startpris
2.000DKK
Odense
12.10, 13.35
Vurdering
5.200DKK
Startpris
3.400DKK
Odense
12.10, 20.14
Vurdering
2.800DKK
item.HighestBidLabel
1.400DKK
Hørsholm
12.10, 15.14
Vurdering
11.000DKK
Startpris
6.800DKK
Vejle
9.10, 20.12
Vurdering
1.100DKK
Startpris
550DKK
Aarhus
11.10, 18.04
Vurdering
1.100DKK
item.HighestBidLabel
750DKK
Roskilde
12.10, 20.37
Vurdering
1.100DKK
Startpris
550DKK
Odense
12.10, 16.18
Vurdering
7.000DKK
Startpris
3.600DKK
Vejle
12.10, 20.20
Vurdering
5.200DKK
Startpris
2.600DKK
Aarhus
11.10, 18.13