Svend Nielsen. Bymotiv m/ personer, Allinge. (cd)
Svend Nielsen (1908-1993). Bymotiv m/ personer fra Allinge, Bornholm, olie på lærred, sign. Svend Nielsen Allinge, 60 x 70 cm (79 x 89 cm).
Auktionen afsluttes: 23. nov. 2024 17:36
8 dage 1 time 54 minutter 0 sekunder