Philippe Henri Noyer (1917-1985): 'The Toucan', litografi (CD)
Sign. P. H. Noyer, 142/180. Lysmål 84 x 57 cm.
Slutter om 4 dage 18 timer 46 minutter 1 sekund
DKK 850