Jens Peter Helge Hansen (f.1943): Figurkomposition, litografi (CD)
Sign. JPHH, 475/1200. Lysmål 34 x 49 cm. Glas med snavs.
Slutter om 4 dage 16 timer 45 minutter 19 sekunder