Leonard Olschansky. Figurkomposition (cd)
Leonard Olschansky (f. 1923). Figurkomposition, olie på papir med print, sign. Leonard. Lysmål: 40 x 52 cm (58 x 69 cm).
Leonard Olschansky var en af Christianias grundlæggere. Han er ud af en cirkusfamilie som barnebarn af cirkusklovnen Adolf Olschansky.
Slutter om 1 dag 21 timer 48 minutter 3 sekunder