Kristoffer Kristoffersen. Mand
Kristoffer Kristoffersen (1902 - 1970). Nuuk. Mand. 1964. Fedtsten. Sign. K. K. H 20 cm. L. 13 cm. D. 9 cm.
Proveniens: Birte Christensen, dennes samling ( indsamlet i perioden 1950 til 1970)
Se hele udvalget på Birte Christensen samling her
Slutter om 6 dage 23 timer 24 minutter 43 sekunder