Josef Josefsen. Kvinder der forarbejder sæl.
Josef Josefsen (1914-1984) . Kvinder der forarbejder sæl. Fedtsten. Sign. Josef Josefsen. H 12 cm. L. 26 cm. D. 7 cm. To sten sammensat. cd
Proveniens: Birte Christensen, dennes samling ( indsamlet i perioden 1950 til 1970)
Se hele udvalget på Birte Christensen samling her
Slutter om 6 dage 20 timer 43 minutter 28 sekunder