Kristoffer Kristoffersen. Mand med stok
Kristoffer Kristoffersen (1902 - 1970). Mand med stok. 1968. Fedtsten. Sign. Kristoffer H 11 cm. L. 7 cm. D. 9 cm. Fremstår med reparation af arm.
Proveniens: Birte Christensen, dennes samling ( indsamlet i perioden 1950 til 1970)
Se hele udvalget på Birte Christensen samling her
Slutter om 6 dage 22 timer 14 minutter 41 sekunder