Andreas Thorsen. Fanger
Andreas Thorsen . Fanger . Fedtsten. Usigneret. købt i 1969. H 17 cm. L. 11 cm. D. 8 cm. cd
Proveniens: Birte Christensen, dennes samling ( indsamlet i perioden 1950 til 1970)
Se hele udvalget på Birte Christensen samling her
Slutter om 6 dage 20 timer 27 minutter 51 sekunder