Kitura Sukuvara. Kvinde med to børn.
Kitura Sukuvara. ( Kristoffersen). f. 1939. Kvinde med to børn. Fedtsten. usign. H. 17 cm. L. 12,5 cm. D. 7,5 cm. cd
Proveniens: Birte Christensen, dennes samling ( indsamlet i perioden 1950 til 1970)
Se hele udvalget på Birte Christensen samling her
Slutter om 6 dage 22 timer 44 minutter 21 sekunder