Ubekendt kunstner NK, I. L. Jensens skole, Opstilling med blomsterkrans, olie på træ,
Ubekendt kunstner, I. L. Jensens skole, 1800/tallet. Opstilling med blomsterkrans med roser, olie på træ, signeret monogram 'NK'. 27 x 36 cm, 38 x 36 cm. Fremstår krakeleringer.
Slutter om 2 dage 22 timer 54 minutter 56 sekunder