Viggo Pedersen. ' Klar frostdag fra Roskilde' , olie på lærred.
Viggo Pedersen (1854-1926). ' Klar frostdag fra Roskilde' , olie på lærred. Stedbetegnet, dateret og sign.: 'Roskilde 1922 Viggo Pedersen '. 42 x 62 (55x75) cm.
Slutter om 22 timer 5 minutter 22 sekunder
DKK 5.200