Marie Sandholt. Solskin ved hovedbygning m/ personer & hest. (cd)
Marie Sandholt (1872-1942). Solskin ved hovedbygning m/ personer & hest, olie på lærred, sign. monogram, 88 x 105 cm. (101 x 108) cm.
Slutter om 4 dage 18 timer 35 minutter 57 sekunder