Lise Blaabjerg. Komposition

Vurdering

København

6494291

Lise Blaabjerg (født 1939). Komposition. Olie på lærred. Sign. og dateret på bagsiden: Lise Blaabjerg 1984. 60 x 60 (62 x 62) cm. (cd)

Susanne Aamund. Komposition

Susanne Aamund. Komposition

København 13. nov. 19:23

Vurdering

8.000

4.200

Odense 11. nov. 16:01

Vurdering

Lene Wiklund Olie på lærred  'Egå v. Egå engsø i august'
Odense 11. nov. 15:05

Vurdering

Finn Pedersen. Figurkomposition (cd)
Aalborg 21:00

Vurdering

4.200

3.200

Lena Kühl. Komposition med bavian
Aarhus 10. nov. 18:10

Vurdering

1.800

Lena Kühl. Komposition med får
Aarhus 10. nov. 18:21

Vurdering

3.200

Lena Kühl. Komposition
Aarhus 10. nov. 18:06

Vurdering

Lena Kühl. Abstrakt komposition
Aarhus 10. nov. 18:20

Vurdering

5.200

2.200

Aarhus 14. nov. 18:42

Vurdering

3.200

1.800

Marco Evaristti. Komposition, mixed media på lærred (cd)
Vejle 13. nov. 19:15

Vurdering

40.000

30.000

Lars Vilhelmsen. Komposition
Roskilde 09. nov. 19:55

Vurdering

Per Christiansen. Komposition (cd)
Vejle 13. nov. 19:55

Vurdering

6.800

4.200

Elsie Heidmann. Komposition. (cd)
Aalborg 11. nov. 18:35

Vurdering

Ludvig Holm (1884-1954): Parti med gård - olie på lærred
Hørsholm 14:00

Vurdering

Grethe Tranberg. 'Konvent' (cd)
Vejle 10. nov. 19:36

Vurdering

7.600

3.800

Leo Thellefsen. 'Sommerfærdihed'.
Roskilde 19:51

Vurdering

800

Hilmar Riberholdt Gronendaal v Rotterdam. Olie på lærred.
Aalborg 12. nov. 19:35

Vurdering

Rudi Olsen. 'Havn Quiberon France'
Roskilde 12. nov. 19:59

Vurdering

2.800

Marx Leth-Espensen. Opstilling , olie på lærred
Odense 11. nov. 14:11

Vurdering

Vibeke Barter. 'Danseskoen'
Vejle 09. nov. 20:12

Vurdering

Anne-Marie Brauge. Figurkomposition, olie på lærred (cd)
Vejle 12. nov. 19:56

Vurdering

5.400

2.800

Martin Kaalund-Jørgensen. Landskabsparti
København 09. nov. 19:00

Vurdering

Alicja Slabon-Urbaniak. Komposition med skibe, olie på lærred (cd)
Vejle 12. nov. 19:55

Vurdering

5.400

3.000

Eske Kath. Komposition.
Roskilde 16. nov. 19:34

Vurdering

800

Mona Dam. Komposition, akryl på lærred (cd)
Vejle 12. nov. 20:16

Vurdering

7.000

3.400