Finn Pedersen. Figurkomposition (cd)

Vurdering

DKK 4.200

Aalborg

6495037

Finn Pedersen (1944-2014). Figurkomposition. Olie på lærred, sign. Finn Pedersen og dateret 1984 på bagside. 81 x 65 ( 84 x 68cm) (cd)

DKK 3.200

Lise Blaabjerg. Komposition

Lise Blaabjerg. Komposition

København 09. nov. 19:28

Vurdering

Viggo Pedersen. 'Klar frostdag fra Roskilde', olie på lærred.
Odense 15. nov. 18:32

Vurdering

11.000

5.400

Anne-Marie Brauge. Figurkomposition, olie på lærred (cd)
Vejle 12. nov. 19:56

Vurdering

5.400

2.800

Susanne Aamund. Komposition
København 13. nov. 19:23

Vurdering

8.000

4.200

Jochen Rochholz (cd). Figurkomposition. Mixed media på papir på plade. 226x119 cm.
Odense 13. nov. 20:20

Vurdering

6.800

2.800

Odense 11. nov. 16:01

Vurdering

Lena Kühl. Komposition
Aarhus 10. nov. 18:06

Vurdering

Rudi Olsen. 'Havn Quiberon France'
Roskilde 12. nov. 19:59

Vurdering

2.800

Lena Kühl. Abstrakt komposition
Aarhus 10. nov. 18:20

Vurdering

5.200

2.200

Aarhus 14. nov. 18:42

Vurdering

3.200

1.800

Siri Gindesgaard. 'Word Processing'
Vejle 13. nov. 19:24

Vurdering

80.000

58.000

Hørsholm 09. nov. 16:40

Vurdering

3.400

1.700

Hilmar Riberholdt Gronendaal v Rotterdam. Olie på lærred.
Aalborg 12. nov. 19:35

Vurdering

Kaj Leopold Holst . Kystparti, olie på lærred
Odense 11. nov. 12:55

Vurdering

Carl-Henning Pedersen. 'L'oiseau Royal', 1995
Aarhus 09. nov. 21:01

Vurdering

22.000

16.000

Tine Hind. 'Close to you' (cd)
Vejle 09. nov. 18:43

Vurdering

2.800

Lena Kühl. Komposition med bavian
Aarhus 10. nov. 18:10

Vurdering

1.800

Lena Kühl. Komposition med får
Aarhus 10. nov. 18:21

Vurdering

3.200

Lene Wiklund Olie på lærred  'Egå v. Egå engsø i august'
Odense 11. nov. 15:05

Vurdering

Grethe Tranberg. 'Konvent' (cd)
Vejle 10. nov. 19:36

Vurdering

7.600

3.800

Vibeke Barter. 'Danseskoen'
Vejle 09. nov. 20:12

Vurdering

Marco Evaristti. Komposition, mixed media på lærred (cd)
Vejle 13. nov. 19:15

Vurdering

40.000

30.000

Vejle 12. nov. 19:55

Vurdering

5.400

3.000

Lars Vilhelmsen. Komposition
Roskilde 09. nov. 19:55

Vurdering

Ludvig Holm (1884-1954): Parti med gård - olie på lærred
Hørsholm 14:00

Vurdering