Komplot Design for GUBI. Et par barstole, model '3D' (2)
Komplot Design. Et par barstole med sæde af limegrøn plast, ben af grålakeret stål. H. 78, SH. 65 cm. Fremstillet hos GUBI, model '3D'. Fremstår med almindelige brugsspor, herunder sæde med mærker. Ene stol med én manglende sko.
Slutter om 4 dage 22 timer 22 minutter 47 sekunder