Kildemoes Street. Damecykel - Sort. Stel str. 47 med 7 gear. Stel nr. WBK603919E. Fremstår med brugsspor, nogle ridser/skrammer samt rust på metaldele. Nogle fejl/defekter.
Vurdering
2.600DKK
Startpris
2.000DKK
Roskilde
8.10, 19.02
Vurdering
5.200DKK
item.HighestBidLabel
4.400DKK
Roskilde
10.10, 19.01
Vurdering
4.000DKK
item.HighestBidLabel
750DKK
Roskilde
14.10, 19.15
Vurdering
1.400DKK
item.HighestBidLabel
750DKK
København
9.10, 19.42
Vurdering
1.400DKK
item.HighestBidLabel
850DKK
København
9.10, 13.34
Vurdering
1.600DKK
Startpris
1.100DKK
Roskilde
12.10, 20.47
Vurdering
2.400DKK
item.HighestBidLabel
1.600DKK
Aarhus
12.10, 19.05
Vurdering
14.000DKK
Startpris
11.000DKK
Roskilde
10.10, 19.14
Vurdering
15.500DKK
Startpris
11.000DKK
Roskilde
10.10, 19.17
Vurdering
2.600DKK
item.HighestBidLabel
4.200DKK
København
8.10, 16.59
Vurdering
1.400DKK
Startpris
750DKK
Hørsholm
13.10, 19.05
Vurdering
2.000DKK
Startpris
750DKK
Roskilde
11.10, 20.23
Vurdering
15.500DKK
Startpris
10.500DKK
Roskilde
9.10, 20.47
Vurdering
2.000DKK
item.HighestBidLabel
2.600DKK
Roskilde
9.10, 20.08
Vurdering
2.000DKK
Startpris
1.400DKK
Roskilde
12.10, 20.24
Vurdering
2.000DKK
Startpris
1.100DKK
Hørsholm
12.10, 17.50
Vurdering
6.400DKK
Startpris
4.000DKK
Aarhus
10.10, 20.57
Vurdering
7.600DKK
item.HighestBidLabel
4.600DKK
København
10.10, 10.23
Vurdering
2.600DKK
Startpris
550DKK
Odense
11.10, 16.08
Vurdering
2.000DKK
item.HighestBidLabel
750DKK
Aarhus
8.10, 18.09
Vurdering
14.000DKK
Startpris
11.000DKK
Roskilde
10.10, 19.12
Vurdering
15.500DKK
Startpris
11.000DKK
Roskilde
10.10, 19.15
Vurdering
2.600DKK
Startpris
1.400DKK
Odense
9.10, 16.53
Vurdering
32.000DKK
Startpris
25.000DKK
Roskilde
10.10, 19.11
Vurdering
2.600DKK
Startpris
1.300DKK
København
20.10, 17.18