Carlo Rosberg. 'Solrig aftenstund' (cd)
Carlo Rosberg (1902-1994). 'Solrig aftenstund', olie på lærred, sign. Carlo Rosberg samt på bagsiden betitlet, sign. og datere 1992. 76 x 99 cm (94 x 117 cm).
Slutter om 22 timer 32 minutter 47 sekunder
DKK 850