Arne Jacobsen. Seks Munkegaardsstole, cognacfarvet læder (6)
Arne Jacobsen. Munkegaards stole, model 3105 'Myggen' af formspændt finér originalt betrukket med cognacfarvet læder. Monteret på ben af forkromet stål. Fremstillet hos Howe, Middelfart. Fremstår nye og ubrugte uden brugsspor.(6)
Vurdering
15.500DKK
Startpris
7.600DKK
Odense
13.10, 14.43
Vurdering
5.200DKK
Startpris
2.600DKK
Odense
10.10, 20.08
Vurdering
21.000DKK
Startpris
10.500DKK
Odense
13.10, 14.33
Vurdering
10.500DKK
Startpris
5.200DKK
Odense
13.10, 14.38
Vurdering
7.600DKK
Startpris
4.000DKK
Odense
14.10, 13.40
Vurdering
5.200DKK
Startpris
2.600DKK
Odense
11.10, 19.45
Vurdering
21.000DKK
Startpris
10.500DKK
Odense
10.10, 19.29
Vurdering
2.600DKK
Startpris
1.400DKK
Odense
14.10, 13.46
Vurdering
5.200DKK
Startpris
2.600DKK
Odense
12.10, 12.26
Vurdering
5.200DKK
Startpris
2.600DKK
Odense
12.10, 12.31
Vurdering
5.200DKK
Startpris
2.600DKK
Odense
14.10, 13.34
Vurdering
10.500DKK
Startpris
2.600DKK
Odense
14.10, 12.00
Vurdering
3.600DKK
Startpris
2.400DKK
Aarhus
15.10, 19.52
Vurdering
4.000DKK
Startpris
3.200DKK
Aarhus
13.10, 19.11
Vurdering
15.500DKK
Startpris
7.600DKK
Odense
9.10, 17.41
Vurdering
31.000DKK
Startpris
24.000DKK
Vejle
12.10, 20.05
Vurdering
24.000DKK
Startpris
18.000DKK
Vejle
8.10, 20.05
Vurdering
31.000DKK
Startpris
24.000DKK
Vejle
9.10, 20.05
Vurdering
36.000DKK
Startpris
23.000DKK
Odense
12.10, 16.05
Vurdering
28.000DKK
Startpris
21.000DKK
Vejle
10.10, 20.05
Vurdering
10.500DKK
Startpris
7.200DKK
Vejle
9.10, 20.35
Vurdering
10.500DKK
Startpris
7.200DKK
Vejle
12.10, 20.35
Vurdering
7.600DKK
Startpris
6.000DKK
Vejle
12.10, 20.35
Vurdering
38.000DKK
Startpris
29.000DKK
Vejle
13.10, 20.05
Arne Jacobsen. Et sæt på seks armstole 'Syveren', model 3207, Cognacfarvet 'Vacona' anilinlæder. (6)
Vurdering
42.000DKK
Startpris
31.000DKK
Vejle
10.10, 20.05