Opalring i 9 kt guld med spineller og små enkelslebne diamanter.
Opalring i 9 kt guld med spineller og små enkelslebne diamanter. Ringstr. 56/16. Front mål 3,5 x 3,0 cm. Vægt: 11,4 g. Stemplet '9kt'. Fremstår med brugsspor.
Slutter om 18 minutter 51 sekunder