Velkommen til Lauritz.com

Velkommen til Lauritz.com

Retroring i 14 kt. guld med bambusdesign, grøn safir og spineller

Vurdering

DKK 2600

Vejle

6489366

Ring i 14 kt. guld med front i bambusdesign prydet med en navettesleben grøn safir og seks facetslebne røde/pink spineller. Stemplet'585 14 kt HN'. Ringstr. 54,5/17,4. Vægt 5,7 g. Fremstår med brugsspor.

Safir- og diamantring i 18 kt. guld

Vurdering

5.000DKK

Startpris

4.000DKK

Vejle

10.10, 20.05

Natascha Trolle: Grøn beryl, smaragd og diamanthalskæde af 18 kt. guld

Vurdering

26.000DKK

Startpris

19.000DKK

Hørsholm

10.10, 19.20

Moderne flerfarvet safirring af 18 kt. guld, I alt ca. 1.70 ct.

Vurdering

9.000DKK

Startpris

7.000DKK

Vejle

12.10, 19.12

Safir- og brillantring i 14 kt. guld

Vurdering

7.200DKK

Startpris

5.600DKK

Vejle

10.10, 20.35

Ring i 18 kt. hvidguld med pink safir og diamanter

Vurdering

5.000DKK

Startpris

4.000DKK

Vejle

10.10, 20.25

Safir- og brillantrosetring i 18 ct. hvidguld

Vurdering

10.500DKK

Startpris

7.000DKK

Vejle

12.10, 19.27

Moderne safir og goshenitring af 18 kt. guld, i alt ca. 0.50 ct

Vurdering

6.400DKK

Startpris

5.000DKK

Vejle

10.10, 19.10

Fratelli Nofri. Italiensk safir- og brillanthalskæde af 18 kt. guld, i alt ca. 1.15 ct

Vurdering

19.000DKK

item.HighestBidLabel

14.500DKK

Vejle

10.10, 21.01

En samling vintage smykker af 14 kt. guld, sterlingsølv og sølv (6)

Vurdering

2.600DKK

item.HighestBidLabel

1.600DKK

Vejle

10.10, 20.14

Copyright Lauritz.com © 2023-2024 (Version: 1.0.5)