Retroring i 14 kt. guld med bambusdesign, grøn safir og spineller
Ring i 14 kt. guld med front i bambusdesign prydet med en navettesleben grøn safir og seks facetslebne røde/pink spineller. Stemplet'585 14 kt HN'. Ringstr. 54,5/17,4. Vægt 5,7 g. Fremstår med brugsspor.
Slutter om 2 dage 22 timer 19 minutter 8 sekunder