Ubekendt møbeldesign. Skrivebord, egetræ
Ubekendt møbeldesign. Skrivebord af fineret egetræ med front af tre skuffer, monteret på runde tilspidsede ben. H. 78 L. 160 B. 70 cm. Nyere dato. Fremstår med alm. brugsspor.
Slutter om 23 timer 5 minutter 36 sekunder
DKK 4.200