En samling piber, bl.a. Stanwell og Kriswill (20)
En samling piber, bl.a. Stanwell, Kriswill, Georg Jensen Rebild de Luxe, Fumo, Chacom, Parker Golden Bark, The Guildhall med sølvindlægninger, Britannia. Piberensere medfølger. Fremstår med brugsspor, en mangler mundstykket. (20)
Slutter om 6 dage 0 timer 33 minutter 18 sekunder