Sæt på fire kinesiske lanterner af lakeret træ og bemalet glas (4)
Sæt på fire kinesiske lanterner af lakeret træ og bemalet glas, med udskårne dragerhoveder foroven. H. 25 cm, diam inkl. drageudskæringerne 31 cm, selve skærmdelen 19 cm.
en mangler glas i øverste del
Slutter om 3 dage 16 timer 44 minutter 25 sekunder