Ubekendt kunstner. Opstilling med blomster, 1945.
Ubekendt kunstner. Opstilling med blomster i vaser. olie på lærred. Sign. JOJ samt dateret 45. 66 x 80 (71 x 84) cm.
Slutter om 4 dage 0 timer 1 minut 1 sekund