Lena Kühl. Komposition
Lena Kühl (f. 1950). Komposition, olie på lærred, sign. samt dateret på bagsiden Lena Kühl 2022. 117 x 90 cm. Uden ramme.
Læs kunstnerprofil her
Slutter om 1 dag 21 timer 59 minutter 1 sekund