Anders Nyborg. Abstrakt komposition. (cd)
Anders Nyborg (1934-2020). Abstrakt komposition, olie på lærred, sign. Anders Nyborg 13, 81 x 65 cm. (85 x 69) cm.
Slutter om 1 dag 23 timer 24 minutter 46 sekunder