Lars Nørgård (født 1956). Komposition. Litografi, nr. 28/100. Sign. i bly. 78 x 62 (98 x 74) cm.
Vurdering
1.100DKK
Startpris
750DKK
Aalborg
20.00
Vurdering
27.000DKK
Startpris
20.000DKK
Vejle
9.10, 19.58
Vurdering
1.400DKK
Startpris
550DKK
Odense
12.10, 15.00
Vurdering
1.400DKK
Startpris
750DKK
København
12.10, 18.28
Vurdering
1.100DKK
Startpris
550DKK
Odense
12.10, 14.01
Vurdering
1.100DKK
Startpris
550DKK
Roskilde
12.10, 18.54
Vurdering
1.100DKK
Startpris
550DKK
Odense
11.10, 15.58
Vurdering
1.100DKK
Startpris
550DKK
Odense
14.10, 15.13
Vurdering
1.100DKK
Startpris
750DKK
Aalborg
9.10, 19.00
Vurdering
6.400DKK
Startpris
4.000DKK
København
12.10, 19.00
Vurdering
1.400DKK
Startpris
600DKK
Aarhus
9.10, 18.40
Vurdering
1.600DKK
Startpris
1.100DKK
Vejle
12.10, 18.42
Vurdering
1.100DKK
Startpris
750DKK
Aalborg
10.10, 18.06
Vurdering
1.100DKK
Startpris
600DKK
Hørsholm
12.10, 16.37
Vurdering
6.400DKK
Startpris
4.000DKK
København
12.10, 19.53
Vurdering
1.100DKK
Startpris
750DKK
Hørsholm
12.10, 18.17
Vurdering
11.000DKK
Startpris
5.400DKK
Roskilde
9.10, 20.20
Vurdering
2.800DKK
Startpris
1.400DKK
Roskilde
9.10, 20.18
Vurdering
5.400DKK
Startpris
3.000DKK
Vejle
8.10, 20.01
Vurdering
6.800DKK
Startpris
4.200DKK
Aarhus
12.10, 18.16
Vurdering
6.800DKK
Startpris
4.200DKK
Aarhus
12.10, 18.17
Vurdering
3.000DKK
Startpris
1.400DKK
Vejle
12.10, 20.05
Vurdering
2.600DKK
Startpris
2.000DKK
Vejle
8.10, 19.36
Vurdering
6.400DKK
Startpris
4.600DKK
Roskilde
8.10, 20.55
Vurdering
6.200DKK
Startpris
5.000DKK
Roskilde
20.45