Poul Pava. Komposition
Poul Pava (født 1967). Kompostion. Olie på lærred. Signeret 'Poul Pava'. 100 x 80 cm. Fremstår med afskalninger i toppen og midten.
Slutter om 4 dage 22 timer 19 minutter 5 sekunder