Lars Ringgaard. Landskabskomposition
Lars Ringgaard (f. 1953). Landskabskomposition, akryl på plade monteret på dørblad, sign. og dateret Lars Ringgaard 1997. 200 x 91 (202 x 94) cm. Fremstår med udskæringer til dørhåndtag. (cd)
Slutter om 4 dage 20 timer 49 minutter 4 sekunder
DKK 4.200