Lars Ringgaard. Landskabskomposition
Lars Ringgaard (f. 1953). Landskabskomposition, akryl på plade monteret på dørblad, sign. og dateret Lars Ringgaard 1997. 200 x 91 (202 x 94) cm. Fremstår med udskæringer til dørhåndtag. (cd)
Auktionen afsluttes: 25. nov. 2024 18:06
4 dage 0 timer 27 minutter 5 sekunder
DKK 2.800