Gerhard Blom. Køer hvilende på eng, 1929
Gerhard Blom (1866-1930). Køer hvilende på eng, olie på lærred, sign. Gerh. B. 1929. 36 x 45 cm (48 x 56 cm).
Auktionen afsluttes: 17:48
11 timer 20 minutter 5 sekunder