Ronan og Erwan Bouroullec. Havebord, Model Palissade
Momsvare
Ronan og Erwan Bouroullec. Model Palissade. Havebord med stel og sæde af pulverlakeret metal, i farvet Iron Red. H. 75 cm. L. 80 cm. D. 83 cm. Fremstillet hos HAY. Fremstår med lette brugsspor herunder ridser.
Slutter om 4 dage 15 timer 24 minutter 42 sekunder