Ronan og Erwan Bouroullec for Hay. Model Palissade. Havebord.
Momsvare
Ronan og Erwan Bouroullec. Model Palissade. Havebord med stel og sæde af pulverlakeret metal, i farve Olive. H. 75 cm. L. 170 cm. D. 90 cm. Fremstillet hos HAY. Fremstår med lette brugsspor herunder ridser.
Slutter om 4 dage 22 timer 37 minutter 29 sekunder
DKK 900