Ronan og Erwan Bouroullec for HAY. Fire stole, model Balcony (4)
Momsvare
Ronan og Erwan Bouroullec. Model Balcony. Fire barstole med stel og sæde af pulverlakeret metal, i farve Iron Red. H. 65 - 75 cm. L. 40 cm. D. 40 cm. Fremstillet hos HAY. Fremstår med brugsspor herunder ridser. Modelfoto. (4)
Slutter om 4 dage 15 timer 32 minutter 5 sekunder