Tage Hansens Guldsmedie. Stor Thulemand vedhæng af 14 kt. guld
Tage Hansens Guldsmedie. Stor Thulemand vedhæng af 14 kt. guld, stemplet "JTH 585 DENMARK". L. inkl. øsken: ca. 3,2 cm. Vægt: ca. 11,7 gr. Fremstår med brugsspor.
Slutter om 2 dage 23 timer 17 minutter 7 sekunder
DKK 6.200