Came vedhæng af 8 kt. guld
Came vedhæng udført af 8 kt. guld. Stemplet med dobbelt mesterstempel for 8 kt. guld. L. ca. 2,9 mm. Vægt: ca. 3,3 gr. Fremstår med brugsspor, heraf skævhed samt mindre revner.
Auktionen afsluttes: 22. nov. 2024 11:59
22 timer 1 minut 2 sekunder
DKK 650