686643 - Hermann Siersbøl m.fl. Samling smykke (6)
Momsvare
Hermann Siersbøl. Halskæde med hjertevedhæng af sølv. Længde 42 cm. Mål vedhæng 2,3 x2,3 cm. Graveret på front. Slitage. Dobbelt manchetknapper med emalje på front. Mål på front 16 x 12 mm. Anløb og brugsspor. Broche med similisten. 46 x 29 mm. Slitage. Ring af metal. Løs månesten medfølger. Ringstr. 51. Brugsspor. (6)
Slutter om 1 dag 22 timer 35 minutter 12 sekunder