From. Halskæde af 14 kt guld prydet med citrin.
From. Vintage leddelt halscollie af 14 kt guld prydet vedhæng med facet slebet citrin, indskudslås med sikkerheds haspe. Længden på kæde: L. 42 cm. Vedhæng: L. 51,5 mm - Citrin Ø: 14,5 mm. Stemplet FROM samt 585. Vægt 25,2 gram. Fremstår med aldersrelateret brugsspor.
Slutter om 2 dage 22 timer 36 minutter 20 sekunder
DKK 7.200