Torben Bohse. 'Gøgler'
Torben Bohse (1941-2022). 'Gøgler'. Olie på lærred. Sign. og dateret på bagsiden: 'T. Bohse 84'. 116 x 89 (120 x 92) cm. (cd)
Slutter om 4 dage 20 timer 46 minutter 24 sekunder