Stort udstillingsskab af grønmalet fyrretræ, 1900-tallet
Stort væghængt udstillingsskab af grønmalet fyrretræ, udstyret med fem glaslåger, bag hvilke hylder, 1900-tallet. H. 176 cm. L. 318 cm. D. 15 cm.
Fremstår med brugsspor, herunder, ridser, mærker og afskalninger.
Slutter om 3 dage 20 timer 17 minutter 7 sekunder