Et sæt på seks Splash Waterproof Sphere højttalere (6)
Et sæt på seks Splash Waterproof Sphere loftshøjttalere, mærket 'Metronome'. Alm. aldersrelateret brugsspor, nogle stedvise ridser og mærker (6)
Slutter om 3 dage 20 timer 46 minutter 45 sekunder