Shin & Tomoko Azumi. Et par barstole, model LEM (2)
Shin & Tomoko Azumi. Et par barstole med stel af rustfrit satinforkromet metal, drejelige sæder betrukket med rødt læder. Fremstillet hos Lapalma med stempel herfra. Model LEM. Sæde H. 69 - 80 cm. Fremstår med brugsspor, ridser og mærker på stel. (2)
Slutter om 4 dage 22 timer 54 minutter 17 sekunder
DKK 3.200